Altadenta klinika kviečia nemokamai dantų implantavimo ir protezavimo konsultacijai

paskaita apie protezavimą

Dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo netekus keleto ar visų dantų, daugeliui anksčiau ar vėliau tenka susimąstyti dėl galimybių juos keisti kitais. Netaisomi iškritę dantys žmogui gali sukelti ne tik virtinę nemalonių pojūčių, tačiau ir sveikatos problemų.

Dantų praradimas paskatina žandikaulio deformacijas, keičiančias veido kontūrus, todėl žmogus  ima atrodyti senesnio amžiaus, negu iš tikrųjų yra. Iškritęs dantis taip pat tampa terpe, kurioje ima kauptis uždegimus sukeliantys maisto likučiai, kurie paskatina likusių dantų gedimą. Odontologai pastebi, kad burnoje besikaupiantys mikroorganizmai labai dažnai tampa iš pirmo žvilgsnio su burnos ertme nieko bendro neturinčių ligų atsiradimo priežastimi. Burnoje susikaupusios bakterijos per virškinimo sistemą patenką į kraują, o vėliau ir į pavienius organus. Tokie burnoje esantys bakterijų židiniai gali sukelti širdies raumens uždegimą, sinusitą, plaučių, inkstų ir kitų organų ligas. Netekus keleto ar visų dantų – tampa sudėtingiau kramtyti bei kalbėti, todėl ima prastėti gyvenimo kokybė, atsiranda fizinės ir emocinės problemos. Tam, kad viso to būtų išvengta – svarbu laiku kreiptis į specialistus, kurie pasirūpins dantų implantavimu arba protezavimu.

Kodėl prieš dantų implantavimą ir protezavimą yra būtina gydytojo odontologo konsultacija?

  • Odontologas turi įvertinti, ar nėra karieso pažeistų dantų, ar laikomasi burnos higienos;
  • Atsižvelgus į burnos ertmės ir dantų trūkumus bei pažeidimus – pateikiamos gydymo rekomendacijos;
  • Esant poreikiu ir gydytojui įvertinus paciento būklę – su naujausia aparatūra daromos rentgeno nuotraukos: dentalinė, panoraminė;
  • Atsižvelgiant į paciento užimtumą, dantų būklę ir finansines galimybes yra sudaromas gydymo planas.

Dantų protezavimo planą gydytojas odontologas parenka atsižvelgdamas į likusių dantų būklę ir skaičių, reikalavimus estetinei dantų išvaizdai. Norint atstatyti dantų funkcijas – protezavimas atliekamas naudojantis lietais metaliniais vainikėliais arba metalo keramika. Kai pacientas turi didelius defektus, tuomet rekomenduojami plokšteliniai arba išimami lanko atraminiai protezai. Norint atkurti estetinę dantų išvaizdą yra patariama naudoti stiklo keramikos arba cirkonio oksido vainikėlius.

Dantų implantavimui Altadenta klinikoje naudojami Šveicarų firmos „Straumann“ implantai, kuriems suteikiama gyvenimo trukmės garantija. Šie dantų implantai turi aukščiausius prigijimo rodiklius, kurie siekia net  98-100%. Dantų implantai savo estetiškumu ir funkcionalumu prilygsta natūraliems dantims. Su implantais Jūs galėsite mėgautis maistu, nevaržomai bendrauti ir šypsotis.

Dantų protezavimo ir implantavimo procedūros priklauso nuo individualios paciento situacijos, todėl tik gydytojas ondontologas gali atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir papasakoti, kokio rezultato galima tikėtis.

Registruokitės konsultacijai jau dabar telefonu – 8 640 57717.

Lauksime Jūsų adresu: Kaunas, Lašo g. 1 (III aukštas).

Share:

Parašykite komentarą