Dantų balinimas „WHITEsmile FLASH“ sistema

„WHITEsmile“ – viena pirmųjų įmonių, įkurtų Europoje, kuri nuo pat pradžių specializavosi dantų balinimo produktų gamyboje. Jų sukurta sistema „FLASH“ – tai vienas naujausių gaminių, sukurtas remiantis 25 metų patirtimi. Visos „WHITEsmile“ naudojamos medžiagos yra kliniškai patvirtintos ir sertifikuotos.

Kaip veikia?

Dantų balinimas „WHITEsmile FLASH“ sistema – tai cheminis procesas, kurio metu ant dantų užtepamas specialus gelis, kurio sudėtyje yra 6 % vandenilio peroksido. Veikiant lempai, vandenilio peroksidas suskyla į vandenį ir aktyvią deguonies molekulę, prasiskverbia į danties paviršių ir jį išbalina.

Procedūros metu naudojamos balinamosios medžiagos suskaido ant dantų esančias dėmes, todėl jų spalva tampa mažiau koncentruota, o dantys baltesni.

Ar balinimas „WHITEsmile FLASH“ sistema saugus?

Įvairūs tyrimai rodo, kad dantų balinimas „WHITEsmile FLASH“ sistema yra saugus dantims ir dantenoms, o pagrindinė veiklioji medžiaga – vandenilio peroksidas –jau dešimtmečius sėkmingai naudojamas odontologijoje.

Kiek laiko trunka balinimo procedūra?

Procedūra trunka vos vieną valandą, o pasiekti norimą rezultatą galima vieno vizito metu. 

Ar galimas pavienių dantų balinimas?

Prieš atliekant estetinį dantų plombavimą, dantų atkūrimą implantais ar vainikėliais, „Altadenta“ gydytojai rekomenduoja atlikti profesionalią burnos higieną ir dantų balinimą. Atkurtų dantų spalvos vėliau pakeisti negalima, todėl pavienių dantų balinimas prieš procedūras yra puiki alternatyva.

Kam nerekomeduojama atlikti balinimo procedūros?

„Altadenta“ gydytojai dantų balinti nepataria, kai yra nusidėvėjęs emalis, esant dantenų uždegimui, periodontitui. Ši procedūra taip pat nerekomenduojama nėščiosioms, maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų. 

Ką svarbu žinoti po dantų balinimo?

  • Kai kuriems pacientams po balinimo procedūros gali padidėti dantų jautrumas. Tačiau įprastai šis šalutinis poveikis praeina per kelias valandas. Jei reikia, gydytojas rekomenduoja priemones, mažinančias dantų jautrumą.
  • Po procedūros apie 3 valandas rekomenduojama nevalgyti. Bent pirmas dvi savaites svarbu vengti pigmento turinčių maisto produktų ir gėrimų (juodos kavos, arbatos, raudojo vyno, burokėlių, raudonosios mėsos, juodos duonos ir kt.).
  • Bent 24 val. po procedūros rekomenduojama nerūkyti.
  • Po procedūros pacientui duodama Flash Care & Repair dantų pasta, skirta naudoti po dantų balinimo procedūrų. 

Ar rezultatas ilgalaikis?

Laikantis burnos higienos specialisto rekomendacijų, galima džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

Jei abejojate, ar šis dantų balinimo būdas Jums tinkamas, kviečiame atvykti į konsultaciją „Altadenta“ odontologijos klinikoje ir mūsų specialistai įvertins Jūsų dantų būklę bei pasiūlys efektyviausią dantų balinimo būdą.