Kokios moderniausios odontologijos technologijos naudojamos mūsų klinikoje?

Kokios moderniausios odontologijos technologijos naudojamos mūsų klinikoje?

Pacientai dažnai turi stereotipinę nuostatą – rentgenologiniai tyrimai yra labai kenksmingi sveikatai, todėl juos galima atlikti tik tuomet, kai nėra kito pasirinkimo. Modernios odontologinės technologijos kuriamos laikantis visų saugumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad “Altadenta” klinikoje naudojamų prietaisų spinduliuotė yra tokia maža, kad tiesioginės įtakos sveikatai neturi.

Kas yra rentgenologiniai tyrimai? Tai diagnostiniai tyrimai, naudojami siekiant įvertinti Jūsų dantų, šaknų kanalų ar pan. būklę. Tai neinvaziniai tyrimai, trunkantys vos keletą akimirkų. Prieš pradėdamas ilgesnį laiko tarpą trunkantį dantų implantavimo ar gydymo procesą, gydytojas odontologas padarys dantų nuotrauką.

mikroskopasMūsų klinikoje galite pasidaryti panoraminę rentgeno nuotrauką – ortopantomogramą. Panoraminė rentgeno nuotrauka daroma prieš numatant nuoseklų gydymo planą pacientui, prieš dantų šalinimą, planuojant implantavimą, protezavimą ar ortodontinį gydymą. Tik didesnėse klinikose yra galimybė daryti panoramines nuotraukas. Mes pacientams šią paslaugą siūlome už simbolinę kainą.

Mūsų klinikoje yra teikiama dentalinės rentgenogramos atlikimo paslauga. Kam reikalingas šis tyrimas? Tai tyrimas, padedantis tiksliai spręsti apie periodonto ligas, įvertinti gydymo procesą bei pasiektus rezultatus. Tai nesudėtingas tyrimas, kurio metu spinduliuotė nepasiekia šalia esančių veido dalių. Spinduliuotė naudojama būtent tam žandikauliui, kuris šviečiamas. Turime ypač modernią skaitmeninę rentgeno sistemą, kuri net 10 kartų sumažina spinduliuotę.

Prie klinikoje naudojamų prietaisų galime paminėti intraoralinę kamerą. Gydytojas, naudodamas šią kamerą, mato net iki 100 kartų padidintą vaizdą. Svarbus privalumas yra tas, jog gydytojas odontologas gali kaupti su gydymu susijusius vaizdus ir įvertinti progresą bei puikius galutinius rezultatus. Intraoralinė kamera  – tai puiki vaizdų kokybė, gilus matymo laukas bei tiksliai atkuriamas spalvos.

Kita “Altadenta” klinikoje naudojama pažangi technologija yra mikroskopas Leica M320. Tai prietaisas, be kurio neišsiverčia gydytojas endodontologas ar ortopedas. Mikroskopu galima pamatyti net mažiausius dantų įtrūkimus, kanalų būklę ir kitas ligas ankstyvosiose stadijose. Leica M320 – tai aukščiausios kokybės matymo laukas ir nepriekaištingai veikianti kamera. Gydytojams, savo darbe naudojantiems šį odontologinį prietaisą, daug lengviau užtikrinti puikią savo darbo kokybę. Gydant ar plombuojant dantų šaknų kanalus ir naudojant Leica M320 mikroskopą, pacientams nereikės artimiausiu metu jų pergydyti. Pažangių technologijų ir ilgametės odontologų patirties dėka pacientai galės džiaugtis nepriekaištingais rezultatais. “Altadenta” klinikos odontologų komanda didžiuojasi turėdama galimybę dirbti su moderniausių technologijų aparatūra bei galinti užtikrinti pacientams saugiausius odontologijos tyrimus ir gydymą.

Share:

Parašykite komentarą