TLK kompensuojama dantų protezavimo tvarka

Senjorai

kompensacija senjorams

Mūsų klinikoje vyresnio amžiaus asmenys turi galimybę dantų protezavimo darbus atlikti valstybės sąskaita.  Informuojame, kad yra nustatytos tam tikros sumos, kurios gali būti kompensuojamos valstybės  (informacija žemiau). Senjorus maloniai kviečiame atvykti į „Altadenta“ kliniką, kur Jums bus nuosekliai atsakyta į visus klausimus. Jums reikia tik atsinešti asmens dokumentą ir galiojantį pensininko pažymėjimą. Administracijoje kartu užpildysime specialią formą. Jūs grįšite namo ir maždaug po mėnesio gausite laišką iš Teritorinių ligonių kasų apie laukimo eiles. 

Šiuo metu galioja nustatyta dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka. Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

  • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
  • vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 2 straipsnyje;
  • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys.

Oficialią informaciją rasite čia: https://bit.ly/2JIOvsN

Kauno Teritorinių ligonių kasų eilės, laukiant protezavimo darbų: https://bit.ly/2Qg8Bkn

Share:

Parašykite komentarą